Jak wynegocjować wyższe wynagrodzenie?
Pracujesz już jakiś czas w firmie, osiągając mniejsze lub większe sukcesy – więc decydujesz się poprosić swojego pracodawcę o podwyżkę i… martwy punkt. Pojawiają się wątpliwości. Czy to dobry pomysł? Czy nie za wcześnie? I wymówki. Dzisiaj szefowa ma kiepski humor. Dzisiaj już za późno. W tym tygodniu mamy dużo projektów. Jednak determinacja Cię nie opuszcza i mówisz sobie: Dam radę! O czym absolutnie musisz wtedy pamiętać?

Obecnie w Polsce mamy najniższe bezrobocie w najnowszej historii naszego kraju. Wynosi ono zaledwie 5,8%
Co to dla Ciebie oznacza? To oznacza, że możesz wybierać w ofertach pracy, a pracodawcy staną na rzęsach, aby pozyskać dobrego pracownika. Jeśli strach przed utratą pracy (choć zupełnie nierealny) powstrzymywał Cię przed rozmową o podwyżce, teraz tym bardziej nie powinnaś się tym martwić.
Tylko czy Ty na pewno chcesz zmieniać pracę? W tej czujesz się przecież dobrze, znasz się doskonale na tym co robisz, masz ciekawych współpracowników…. Ale przydałoby się więcej pieniędzy na koncie, prawda? Hm… Zawsze. Ta torebka Michaela Korsa przemawia do Ciebie z wystawy – po prostu musi być Twoja! (lub jakakolwiek inna, byle równie silna, motywacja do zmiany jest ważna). Wiedz, że teraz jest najlepszy czas na rynku pracy, aby porozmawiać o podwyżce!
Ty przecież wiesz, że Ci się należy – pozostaje tylko przekonać o tym także Twojego pracodawcę.
Tylko jak? Oczywiście z głową, planem i twardymi danymi jakie przełożonemu, czyli firmie przynosisz korzyści!
Dalsza treść - tylko dla zalogowanych użytkowniczek.
Zarejestruj sięlub jeśli masz konto Zaloguj się